ВИХОВНА РОБОТА


"Дзвони Чорнобиля"

У 8 А класі до річниці Чорнобильської трагедії пройшла виховна година - інформаційний вісник
Пані шляхетність 8А класу

22 березня у 8А класі відбувся виховний захід "Пані шляхетність". Дівчатка змагались у різних конкурсах, основною метою яких було виявлення найталановитішої, найвихованішої, найвправнішої учениці, яка представить клас на загальношкільному конкурсі грації та чемності "Пані шляхетність"


День українського добровольця

14 березня у 8А класі відбулась виховна година до дня добровольця в Україні. Цей захід проходив у формі бесіди - роздуму. Учні підготували коротку інформацію стосовно даного свята та обмінялись думками з приводу ролі добровольців в сучасній  Україні. Також обговорювались питання ініціативи та добровільної участі у шкільних та соціальних заходах.


В 7 -Б класі пройшло декілька тематичних класних годин.

  1. Дівчата Ганна та Єлизавета підготували цікаву інформацію про Україну до свята Дня Соборності України
  2. Хлопці Євген та Карен розповіли про День пам'яті жертв  Холокосту
  3. Станіслав та Герман розповіли про видатний бій під Крутами
 4. Разом з класним керівником учні 7 - Б класу навчилися розпізнавати види агресії та прийоми її подолання.

Відзначення Дня пам'яті Святого апостола Андрія Первозваного

З нагоди відзначення Дня пам'яті Святого апостола Андрія Первозваного учні пільгових категорій взяли участь в урочистостях та отримали солодкі подарунки на згадку про захід.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

В грудні у 8-А класі пройшла виховна година "Інтерактивна листівка" до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


ДО ВСЕСВІТНЬОГО 

ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

Учні 9Б класу відвідали Класичний приватний університет та  прийняли участь у щорічній волонтерській акції від міжнародної рпавозахисної організації Amnesty International. Учні підписали петиції в підтримку незаконно ув'язнених людей та написали листи підримки громадським активістам, які через свої переконання зазнали утисків з боку влади.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

До Всесвітнього дня інвалідів у 9Б пройшов  захід "ART Space. Люди з особливими потребами - люди з необмеженими можливостями", протягом якого учні познайомились із витворами мистецтв та спортивними досягненнями людей з інвалідністю.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

В грудні у 9Б класі пройшла виховна година - тренінг "Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас". Учні поділилися один з одним своїми знаннями з цього питання та створили мотиваційні листівки на соціальну підтримку людей, хворих на СНІД
День прав ребёнка
2-В

Конкурс "Найкращий читач"

4-Б класВсесвітній день боротьби зі СНІДом 

11-А клас

 

 

 

Правова  гра "Я маю право. Я поважаю твої права."

Учні 7-А класу прийняли  участь у  правовій грі. Пов'язували свої дії (що робили сьогодні) з реалізацією прав та обов'язків людини, розглядали конкретні ситуації, коли людина забуває про свої обв'язки, та не зная своїх прав, опиняється в скрутних обставинах. Без прав немає обов'язків, без обов'язків немає прав!
Пам'ять  голодомору. Година спілкування у 7-А класі

На початку грудня  в 7-А класі пройшла година спілкування до  дня пам'яті Голодомора. Учні подивились фрагмент фільму, розповіли факти минулих років, поділились своїми враженнями.ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ У 5-Б КЛАСІ
У перекладі з латини "толерантність" позначає "терпіння".  Для дітей на перехідному щаблі шкільної ланкт важко проявляти терпимість у тих чи інших питаннях, тому для учнів 5-Б класу було проведено тренінг щодо виховання терплячого ставлення до потреб та вподобань своїх однокласників. Захід пройшов у приємній атмосфері. Учні розмістили на дереві письмові побажання одне до одного з метою уникнення подальших конфліктів.

День гендерної рівності
Під час години спілкування, присвяченій Всесвітньому дню гендерної рівності, серед учнів 10-А класу було проведено тренінг: вони спробували уявити себе на місці людини протилежної статі. Хлопці да дівчата працювали в групах та складали графік робочого дня чоловіка та жінки. До речі, хлопці уявили себе на місті дівчат і навпаки.Учні 11 класу долучилися до обговорення проблеми гендерної рівності, переглянули соціальні ролики, ознайомилися зі статистичними даними і провели жваву дискусію "Він&Вона".


РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ24 листопада 2017 року у 7-Б, 8-В класах пройшла виховна година "Пам'ятаємо про жертв Голодоморів...". Учні переглянули уривок з кінофільму "Жовтий князь", заслухали інформаційну довідку про кількість жертв та поділилися враженнями про почуте.

Бал ввічливості в 6 - Б класі 

Година спілкування у 8Б "Голодомор"Учні 4 Б класу прийняли участь у виховній годині,    присвяченій Всесвітньому Дню права!В рамках виховання ввічливого ставлення до оточуючих учні 3-А та 3-Г класів взяли участь у тренінгу "У країні гарних манер"


День партизанской cлавы

Ко дню партизанской славы 22 сентября в 7А классе прошел тематический классный час, на котором учащиеся рассказывали о  партизанском движении в годы оккупации ЗапорожьяНовый год в подготовительном классе

19 января в подготовительном классе весело прошло мероприятие, посвящённое новогодним праздникам. Торжество подготовили: классный руководитель – Дулова Г.А., психолог – Безклепченко И.А., а также ученики 5-А класса. Родители радовались успехам своих детей, наблюдая за их пением, танцами, участием в конкурсах. Ребята получили множество радостных эмоций и сладкие подарки.

 

 18 листопада
 Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європи кожна п'ята дитина (в Україні - 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною. 
Основними завданнями Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації є:
- підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей;
- сприяння відкритої дискусії щодо питань попередження сексуального насильства та захисту дітей;
- сприяння ратифікації та виконанню Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Національна “гаряча лінія” з попередження насильства - 0800500335, з мобільних телефонів--386

ТЕМАТИЧНИЙ ВІДЕОРОЛИК ВІД ПОРТАЛУ NEWS.ZN.UA

Конвенція Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства


40-річчя заснування Української громадської групи

   

 Засідання МО класних керівників

На останньому засіданні Шкільного методичного об’єднання класних керівників 28 квітня першим було розглянуто питання «Взаємозв’язок сім’ї та школи в інтересах особистості дитини». Під час обговорення даного питання класні керівники підкреслили, що сьогодення вимагає від шкіл все більшого залучення до всього, що відбувається в школі батьків. Класні керівники початкових класів зазначили, що все більше батьків звертаються до них за рекомендаціями щодо виховання дітей, просять допомоги у вирішенні сімейних проблем. ШМО прийняло рішення щодо продовження роботи по активному залученню батьківської громадськості до шкільного життя.
На останньому засіданні класні керівники представили Панораму своєї діяльності.
Керівник ШМО класних керівників ЗД з НВР Массалова О.О. проаналізувала роботу ШМО в 2015-2016 навчальному році, внесла пропозиції, які необхідно включити до плану роботи на 2016-2017 н.р. Класні керівники визнали роботи ШМО в 2015-2106 н.р. задовільною та вирішили включити зазначені пропозиції до плану роботи на наступний навчальний рік.

Засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників
«Національно-патріотичне виховання - невід’ємна складова
гармонійного розвитку особистості»
28 грудня відбулося чергове засідання ШМО класних керівників, на якому були присутні 28 класних керівників школи. З основною доповіддю виступила ЗД з НВР Массалова О.О.  На засідання розглядалося дуже актуальне питання – виховання справжнього патріота. Класні керівники вирішили продовжити роботу творчої групи педагогів і доручили їм розробку плану шкільних заходів національно-патріотичного виховання, а також вирішили оновити та поповнити банк розробок сучасних виховних заходів направлених на формування в учнів компетенцій справжнього патріота – українця.
8 мая день памяти и примирения                               (7-в класс)
Классный час в 7-в классе, посвященный 30-летию катастрофы на Чернобыльской АЭС

                      https://drive.google.com/open?id=0B2Rn__Y5-eJNUmhaNHpzNDZYYlE

  7-в КЛАСС Гражданская Защита 

https://drive.google.com/open?id=0B2Rn__Y5-eJNQ2V0c3VqMDBQbFk 

  Мистецтво гречності 

5В. Масленица

ШМО класних керівників 

ВИХОВНІ ГОДИНИ В РАМКАХ ТИЖНЯ ПРАВА

1А. Виховна година

1Б. Виховна година

2А. Виховна година

3А. Виховна година

4А. Виховна година

4В. Виховна година

5Б. Виховна година

Виховна година у 5-В класі. День прав дитини

Засідання ШМО класних керівників

Перше засідання ШМО класних керівників


        

Виховна година в 8-В класі присвячена роковинам Голодомору


Екологічна акція "Годівничка"


В січні учні 10-А класу брали участь в екологічній акції "Годівничка".Комментариев нет:

Отправить комментарий